Помпео планує взяти участь у президентських перегонах у 2024 році

Майкл Помпео, який очолював Держдепартамент в адміністрації попереднього президента США Дональда Трампа, не виключає ймовірність того, що балотуватиметься на вищий державний пост на виборах 2024 року.

Про це він повідомив у середу в ефірі телеканалу Fox News.

Ведучий поцікавився у колишнього держсекретаря, чи готовий він вступити в президентську гонку на наступних виборах у разі, якщо Трамп прийме рішення не балотуватися.

“Я завжди готовий боротися. Я сильно переживаю за Америку”, – зізнався Помпео, зазначивши, що вже дуже давно є частиною консервативного руху. “Я і далі планую дотримуватися тих же поглядів”, – сказав він.

28 лютого Трамп під час виступу на конференції консервативних кіл США в Орландо (штат Флорида) допустив, що може знову взяти участь у боротьбі за пост глави держави. Як уточнило в середу агентство Bloomberg, екс-президент у разі вступу в гонку не планує залучати до своєї кампанії Майкла Пенса, який був віце-президентом в його адміністрації. При цьому радник Трампа Джейсон Міллер повідомив журналістам агентства, що республіканець поки не прийняв остаточного рішення щодо того, чи буде він балотуватися в Президенти в 2024 році.