Рудьковський повідомив про повернення в Україну

Ексміністр транспорту та колишній депутат Микола Рудьковський повідомив, що повернувся в Україну.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні повернувся в Україну, привітав маму з Днем народження. Висловлюю подяку всім хто надіслав їй вітання”, – написав Рудьковський.

Він також опублікував фото.

26 лютого Рудьковський написав, що офіційно перебував на території України протягом останнього року, а наразі — на відпочинку за кордоном.

ДОВІДКА

Микола Рудьковський – народний депутат України IV, V, VII скликань, екс-міністр транспорту і зв’язку (2006-2007). У Парламенті (VII скликання) увійшов до фракції Партії регіонів. Після подій в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року заявив про вихід з фракції Партії регіонів, але офіційно вийшов з фракції лише 20 лютого 2014 року. 12 жовтня 2013 року обраний головою Соціалістичної партії України. 21 лютого 2014 року вніс до Верховної Ради законопроєкт про імпічмент президенту України Віктору Януковичу.

14 червня 2014 року Микола Рудьковський, піддавшись на вмовляння демонстрантів, кинув камінь в посольство Російської Федерації в Україні під час заворушень. Попри таку дію, натовп облив його зеленкою і зажадав продати належний йому автомобіль Lexus, а гроші експропріювати для української армії.

Микола Рудьковський був затриманий в Москві у вересні 2018 року і з санкції суду взято під варту.