Курсанти Сумської філії ХНУВС присягнули на вірність українському народу (фото)

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди складання Присяги працівника поліції курсантами першого курсу.

Як повідомляє ВЗГ ХНУВС, сто майбутніх фахівців підрозділів превентивної діяльності Національної поліції України присягнули вірно служити Українському народу та отримали жетони поліцейськи: “Щоб стати курсантами, юнаки та дівчата доклали багато зусиль – наполегливо вивчали профільні предмети, тренувалися, адже поліцейський повинен мати не лише якісні знання, але й бути фізично витривалим, уміти дати відсіч злочинцю та захистити громадян”.

У заході взяли участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома, начальник УКЗ ГУНП в Сумській області полковник поліції Ігор Поладич, директор Сумської філії Сергій Лукаш, особовий склад філії.

На початку заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання патріотизм, мужність, вірність і героїзм тих, хто поклав своє життя за волю, єдність та незалежність України. Відбулося приведення до Присяги працівника поліції першокурсників.

Звертаючись до юнаків і дівчат, голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома наголосив: «Сьогодні урочисте зобов’язання на вірність Українському народові долучило вас до великої  родини поліцейських і поєднало з усіма поколіннями захисників України. Це висока довіра та велика відповідальність! Виправдайте її!».

Начальник УКЗ ГУНП в Сумській області полковник поліції Ігор Поладич побажав молодим, впевненим у собі курсантам «усього найкращого: виправдати мрії батьків, сподівання громадян України та надію держави на молодих, патріотичних і мужніх поліцейських. Високо несіть звання працівника поліції, будьте гідними свого професійного і життєвого вибору!».

Ректор університету Валерій Сокуренко зазначив: «Присяга – це не просто слова. Для кожного, хто носить погони – це наказ захищати український народ, його права та свободи. Шановні першокурсники, бережіть добре ім’я курсанта, примножуйте славу наших ветеранів, виправдовуйте очікування викладачів і командирів, усіх, хто сприятиме вашому професійному становленню. Будьте завжди допитливими та наполегливими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу! Служіть так, щоб вас поважали люди та захищав Господь Бог! Слава Україні!».

Відбулося нагородження працівників Сумської філії. Наказом МВС України за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу і наполегливість оголошено подяку завідувачу кафедри юридичних дисциплін, кандидату юридичних наук, доценту Оксані Панасюк. Подякою Вченої ради ХНУВС нагороджені старший інспектор відділення навчально-методичної роботи Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Дар’я Кулішенко, лікар-терапевт медичного пункту Наталія Терещук, начальник їдальні Ніна Токарєва.

За вагомі здобутки, високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації нагороджені провідний фахівець Цвітана Баранова, доцент кафедри гуманітарних дисциплін, кандидат педагогічних наук Тетяна Білоус, психолог відділення кадрового забезпечення Наталія Данильченко. Нагороди вручили  ректор університету Валерій Сокуренко і голова Сумської обласної державної адміністрації Василь Хома.

Завершилися урочистості виступом вокального ансамблю «Курсанти» з музичною композицію «Нам є, що захищати!».