У КПВВ «Каланчак» прикордонники блокували незаконне приховане переміщення корабельного обладнання до РФ

Прикордонники Херсонського загону спільно з правоохоронцями подовжують виявляти й припиняти правопорушення, під час здійснення пропускних операцій на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, учора до контрольного пункту в’їзду-виїзду «Каланчак» мікроавтобусом марки «Рено» прибули громадяни України, які прямували з материкової частини України на територію тимчасово окупованого Криму. Під час проходження прикордонного-митного контролю охоронці кордону спільно з представниками СБУ в транспортному засобі виявили приховані предмети подвійного призначення, які використовуються для систем зв’язку та навігації. Знахідка була добре замаскована всередині акустичної системи.

Варто зауважити, що у ході подальших обшуків за місцем проживання учасників протиправної діяльності у Миколаївській і Херсонській областях також виявлено корабельні агрегати різного призначення.

Вилучені предмети направлено на експертизу. Розглядається питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру.

У межах кримінального провадження за ст. 333 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.

Перевіряється інформація щодо можливого викрадення виявленого обладнання з об’єктів суднобудівної галузі Миколаївщини.