Україна хоче отримати чіткий сигнал від Сполучених Штатів щодо членства в НАТО

В Офісі президента просять США дати Україні чіткий сигнал щодо членства в НАТО.

Про це заявила заступник глави Офісу президента Юлія Свириденко під час дискусії з американськими і європейськими політиками, повідомляє в суботу, 6 березня, прес-служба ОП.

Свириденко наголосила, що посилення військової співпраці між США і Україною збільшить вартість нової військової агресії Росії проти України.

“Ми прагнемо посилити військову співпрацю між США і Україною для подальшого збільшення вартості будь-якої нової військової агресії. Ми повинні протистояти всім аспектам гібридної війни разом. Сюди входять кіберзагрози, протидія інформаційним атакам і системної пропаганди”, – зазначила Свириденко.

Вона також зазначила, що в Офісі президента вважають за необхідне залучити США до мінських переговорів і переговорів у нормандському форматі щодо Донбасу. Це дозволить зробити переговорний процес більш ефективним.

“Ми повинні працювати разом для захисту демократії і свободи та протистояння авторитарному режиму. Ми високо цінуємо вашу участь в боротьбі з режимами, які порушують міжнародне право”, – сказала Свириденко.