Борг «Манчестер Юнайтед» через пандемію зріс до € 528 млн

За підсумками другого фінансового кварталу року борг футбольного клубу «Манчестер Юнайтед» збільшився на 16% в порівнянні з попереднім періодом. Звіт про фінансові показники 6 березня наводиться на сайті «МЮ».

Манчестер Юнайтед готовий до продажу двох своїх зірок - Футбол 24

Уточнюється, що в результаті цього загальна сума боргу команди зросла до € 528 млн і додається, що така ситуація пов’язана з пандемією коронавiруса.

При цьому вказується, що збитки манчестерської команди від закриття її стадіону склали € 7 млн ​​за кожен матч, який проходить за відсутності глядачів.

«Це був надзвичайно складний рік для «МЮ», для футболу і для суспільства в цілому. З початку пандемії пройшло майже 12 місяців, і нас попросили закрити (стадіон – ред.) «Олд Траффорд» для уболівальників. Їх відсутність тільки підкреслилa важливість уболівальників в футбольному житті, і ми не можемо дочекатися, щоб привітати їх знову», – заявив виконавчий директор клубу Ед Вудворд.

Відзначимо, в даний час «МЮ» займає друге місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги, набравши 51 очко після 27 турів чемпіонату Англії.