Ворскла обіграла Маріуполь

“Ворскла” перемогла “Маріуполь” у поєдинку 17-го туру української Прем’єр-ліги (1:0).

Домашній для азовців матч відбувся на стадіоні імені Олексія Бутовського в Полтаві, оскільки арена в Маріуполя була не готова приймати зустріч.

Поворотний момент матчу стався на 34-й хвилині. Олексій Биков сфолив проти Владислава Кулача у власному штрафному і отримав за це пряму червону картку. Також у ворота “Маріуполя” був призначений пенальті, який реалізував сам Кулач.

На 79-й хвилині команда Остапа маркевича залишилася удев’ятьох. В’ячеслав Танковський отримав другу жовту картку за грубий підкат проти орендованого полтавцями у “Динамо” Георгія Цитаїшвілі.

“Ворскла” (28 очок)  вийшли на четверте місце в таблиці УПЛ, обійшовши “Десну” (27) та підібравшись до “Зорі” (29). “Маріуполь” (17 балів) посідає дев’яту сходинку.

У наступному турі полтавці 13 березня прийматимуть “Дніпро-1”, азовці на наступний день проведуть домашній матч проти “Колоса”.