Китайська компанія Luokung Technology подала позов проти уряду США

Розробник картографічного програмного забезпечення і послуг Luokung Technology подав позов проти уряду США з вимогою виключити її з «чорного списку».

Про це повідомляє газета South China Morning Post.

У 2020 році уряд США вніс цілий ряд китайських компаній в «чорний список» за звинуваченням у зв’язку з військовими службами Китаю. Одним з наслідків цього рішення стала заборона на покупку цінних паперів цих компаній інвесторами з США.

Серед компаній, включених в цей список, виявилася Luokung Technology, що займається розробкою програмного забезпечення для картографічних і хмарних сервісів. Санкції щодо Luokung Technology набудуть чинності 15 березня.

Керівництво компанії розраховує оскаржити рішення уряду США в судовому порядку. Відповідний позов був поданий до Окружного суду США у Вашингтоні.

У Luokung Technology заявляють, що компанія не пов’язана з китайськими військовими або урядом. У позові наголошується, що представники компанії не отримали ніякого обґрунтування рішення уряду США. Також не було надано жодних інструментів для виключення з цього списку.