Делегація Збройних Сил Великої Британії побувала на Донбасі

На Донбас з візитом приїхала делегація Збройних Сил Великої Британії.

Як повідомив штаб ООС, в ході візиту представники іноземної делегації ознайомилась з безпековою ситуацією на Сході України, а також оцінили ефективність підготовки особового складу Збройних Сил України в рамках операції «ORBITAL».

May be an image of 1 особа, стоїть, military uniform та просто неба

“Іноземні представники відвідали Об’єднаний центр цивільно-військового співробітництва в місті Краматорськ. Під час брифінгу заступник Командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов та представники Об’єднаного центру ЦВС ознайомили делегацію Збройних Сил Великої Британії з безпековою ситуацією на Сході.
Окрім цього, в рамках візиту, делегація ознайомилась з порядком роботи на КПВВ Майорське, після чого британці провели брифінг з представниками ОБСЄ в Краматорську.
Візит завершився зустріччю з представниками Офісу координації гуманітарних питань ООН”, – розповіли в штабі ООС.

Відзначимо, що в 2015 році Уряд Великої Британії, за підтримки Палати лордів, прийняв рішення про започаткування тренувальної групи британських інструкторів (операція «ORBITAL) та направлення військового персоналу в Україну для надання допомоги з розвитку оперативних та бойових спроможностей Збройних Сил України.
Починаючи з березня 2015 року, за участю британських інструкторів підготовлено більше 22 500 військовослужбовців Збройних Сил України.