Десна на виїзді розгромила Рух

Чернігівська “Десна” розгромила “Рух” у матчі 17-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок на стадіоні “Скіф” у Львові закінчився перемогою гостей з рахунком 4:0.

Команда Олександра Рябоконя вийшла вперед на 21-й хвилині – дебютний гол в УПЛ забив Євген Чепурненко. На 43-й хвилині Єгор Картушов подвоїв перевагу чернігівців.

Погода у Львові приносить сюрпризи": Десна показала, на якому полі зіграє з  Рухом - Футбол 24

У другому таймі гості забили новачку Прем’єр-ліги ще два голи. На 63-й хвилині з пенальті відзначився Пилип Будківський, а через дві хвилини крапку в матчі поставив Олексій Гуцуляк.

Чернігівська команда (30 очок) повернулася на четверте місце турнірної таблиці УПЛ, обійшовши “Ворсклу” (28 балів). “Рух” з 13 очками посідає 12-те місце Чемпіонату України.

У наступному турі “Десна” 14 березня зіграє з “Шахтарем”, а “Рух” 21 березня зустрінеться з “Динамо”.