МОК не визнав обрання сина Лукашенка на пост глави НОК Білорусі

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не визнав обрання Віктора Лукашенка, сина президента Білорусії Олександра Лукашенка, на пост керівника Національного олімпійського комітету країни. Також МОК не визнав обрання Дмитра Баскова на пост члена виконавчого комітету НОК Білорусі.

Топил за Брест Зайцева, играет в хоккей, гоняет на мотоциклах: что  спортивного мы знаем о сыне Лукашенко, который возглавил НОК вместо отца -  О духе времени - Блоги - BY.Tribuna.com

Олександр Лукашенко очолював НОК Білорусі з 1997 року. Віктор Лукашенко з квітня 2019 року виконував обов’язки першого віце-президента НОК, а 26 лютого був обраний Олімпійськими зборами на пост глави НОК.

МОК також вирішив призупинити всі фінансові виплати НОК Білорусі, за винятком виплат, пов’язаних зі стипендіями спортсменів і підготовкою білоруської команди до Олімпійських ігор і участю в них.

Також МОК і надалі не буде запрошувати і надавати акредитацію високопоставленим державним службовцям Білорусії, в тому числі і Олександру і Віктору Лукашенку, для відвідування Олімпійських ігор.