ДПСУ: шахрай, торговець зброєю та фальшивомонетник намагалися покинути Україну

Троє іноземців, яких розшукував Інтерпол, намагалися покинути території Україну, однак попалися прикордонникам.

Двох із них затримали у пункті пропуску «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», повідомив прес-центр ДПСУ.

Під час оформлення рейсу на Дубай база даних Інтерполу спрацювала на одного з пасажирів. Як з’ясувалося, громадянина Індії розшукували правоохоронні органи Таджикистану за шахрайство.

Іншого іноземця прикордонники виявили під час перевірки пасажирів рейсу до Стамбула. Громадянина Ізраїлю розшукували ізраїльські правоохоронці за вчинення кримінального злочину на території Ізраїлю, а саме – за незаконний обіг зброї.

А в аеропорту Харкова прикордонники затримали фальшивомонетника з Туркменістану. Він намагався також вилетіти рейсом до Стамбула.

В ході перевірки прикордонники встановили, що іноземця розшукують на його батьківщині та підозрюють у скоєнні злочину, відповідальність за який передбачена ст. 252 «Виготовлення з метою збуту чи збут підроблених грошей чи цінних паперів» КК Туркменістану.

Наразі для прийняття подальшого правового рішення іноземних громадян передано співробітникам Національної поліції та сповіщено Укрбюро Інтерполу в м. Києві.