“Дніпро-1” переміг “Львів” з рахунком 5:1

“Дніпро-1” розгромив “Львів” у домашньому матчі 20-го туру української Прем’єр-ліги. Зустріч на “Дніпро-Арені” завершилась з рахунком 5:1.

Господарі вийшли вперед вже на 19-й хвилині. Автором результативного удару став хорватський форвард Маріо Чуже.

Чемпіонат України 2020/2021. УПЛ. 20 тур.

Перед тим, як піти на перерву, гості залишилися в меншості. За повторне попередження з поля було вилучено Антві Ернеста.

Після перерви “Дніпро-1” довів рахунок до розгрому. Спочатку у складі господарів забитим м’ячем відзначився Данило Ігнатенко.

Через п’ять хвилин третій м’яч у ворота гостей відправив Ігор Когут.

А всього через дві хвилини Чуже зробив дубль.

Гості змогли відповісти голом престижу у виконанні Альваро, який на 71-й хвилині реалізував пенальті.

Уже в компенсований до другого тайму час крапку у грі поставив французький форвард господарів Вагнер Гонсалвес.

“Дніпро-1” набрав 25 очок і займає 8-ме місце в турнірній таблиці УПЛ. “Львів” (15 балів) – 12-й.

У наступному турі “Дніпро-1” 10 квітня в гостях зіграє проти київського “Динамо”. “Львів” днем пізніше також на виїзді зустрінеться з полтавською “Ворсклою”.