Насоси Siemens мають давати Сімферополю щоденно 20 тисяч кубометрів артезіанської води

Російська влада повідомила про “успішний запуск” Бештерек-Зуйського водогону, який має давати Сімферополю щоденно 20 тисяч кубометрів артезіанської води.

На станції виявили насоси марки Siemens.

Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

На водогоні в окупованому Криму помітили обладнання Siemens

Як випливає із зображень обладнання насосної станції, поширених “владою Криму”, їх основну складову становлять насоси Siemens.

“Асоціація реінтеграції Криму” звернулася з офіційним листом до головної штаб-квартири Siemens в Мюнхені, до австрійської компанії Siemens, до її дочірнього підприємства в Києві та філії Siemens у Москві.

У листі вказано на використання російською окупаційною адміністрацією в Криму поставленого та обслуговуваного європейськими структурами обладнання Siemens не тільки у порушення санкцій ЄС, але як “знаряддя екоциду та вчинення воєнних злочинів” на півострові.

“Головною метою Бештерек-Зуйського водогону є забезпечення військових баз РФ у Криму як знаряддя її подальшої агресії та водночас сприяння злочинному переселенню у Сімферополь російських колонізаторів, для облаштування яких здійснюються відповідні умови”, – сказали правозахисники.