Україна домовились про постачання вакцини Pfizer

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини проти COVID-19.

Про це у вівторок, 6 квітня, повідомила прес-служба Офісу президента.

Відзначається, що про це в лютому домовлялися президент Володимир Зеленський і головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла.
“Сьогодні дуже важливий день для України і для українського народу – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмови з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурла – у мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить все можливе і неможливе.  І зробив це”, – сказав Зеленський.
В ОП повідомили, що безпосередньо переговорним процесом щодо поставок препарату в Україну за дорученням президента займався керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Він зазначив, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися і розширюватися.
Своєю чергою, в Міністерстві охорони здоров’я підтвердили, що уклали рамковий договір з компанією Pfizer про постачання в Україну 10 млн доз вакцин, повідомляє прес-служба відомства.
Відзначається, що всі ці вакцини повинні бути поставлені протягом 2021 року. А надходження перших партій очікується в найближчі місяці.