Руді Джуліані попросив суд відхилити поданий проти нього позов про наклеп

Колишній особистий адвокат Дональда Трампа Руді Джуліані попросив суд відхилити позов про наклеп на суму 1,3 мільярда доларів, пов’язаний з його помилковими заявами про фальсифікації результатів президентських виборів 2020 року.

Адвокат Джуліані заявив, що позов компанії Dominion Voting Systems слід відхилити, оскільки компанія не змогла належним чином обґрунтувати свою вимогу про відшкодування грошового збитку.

У клопотанні йдеться, що Джуліані заперечує наклеп на Dominion і готовий представити переконливі аргументи на свій захист, якщо справу не буде закрито.

Трамп і його союзники протягом двох місяців заперечували, що він зазнав поразки на виборах, заявляючи про фальсифікації результатів голосування.

У позові Dominion стверджується, що Джуліані поширював неправдиву інформацію, яка змусила мільйони людей повірити в те, що їхні голоси були вкрадені компанією.

Компанія Dominion, заснована в 2002 році і базується в Денвері, є великим виробником автоматичних урн для голосування. Під час виборів 2020 роки її апаратура використовувалася більш ніж в двох десятках штатів.

Джуліані заявляє, що позов Dominion покликаний залякати його і позбавити його права на свободу слова.

Компанія подала аналогічні позови про наклеп, які очікують розгляду проти Сідні Пауелл, ще одного колишнього адвоката передвиборного штабу Трампа, і бізнесмена Майка Лінделл з компанії My Pillow. Як і Джуліані, вони заперечують наклеп на Dominion.