РФ перекидає групу кораблів у Чорне море

Росія перекидає більше 10 десантних і артилерійських катерів Каспійської флотилії в Чорне море.

Про це повідомила прес-служба Південного військового округу РФ.

“В рамках здачі контрольної перевірки за зимовий період навчання більше 10 десантних і артилерійських катерів і суден КФЛ ЮВО здійснюють міжфлотський перехід з Каспійського до Чорного моря. Перед виходом з пункту базування в Махачкалі екіпажі катерів відпрацювали повний цикл базової підготовки та виконали курсові завдання в морі”, – йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що екіпажі катерів КФЛ у взаємодії з силами Чорноморського флоту візьмуть участь у залікових морських навчаннях.

У той же час, Адміністрація морських портів України повідомляє, що 8 квітня український військово-морський флот почав навчання в Чорному морі. Через це обмежена робота в найбільших портах.

“У портах Херсон, Ольвія, Чорноморськ, Одеса, Південний, Миколаїв обмежена лоцманська проводка через військові навчання ВМС ЗСУ”, – йдеться в повідомленні.

За даними АМПУ, канал Устя Бистре – відкритий, на Бузько-Дніпровсько-лиманському і Херсонському морському каналах також обмежена лоцманська проводка через військові навчання.