Локдаун в Києві можуть продовжити до 10 травня

Суворі карантинні обмеження, введені в Києві через стрімке поширення коронавірусу і погіршення епідемічної ситуації, можуть продовжити до 10 травня, якщо для цього будуть необхідні підстави. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

“Рішення про продовження карантинних обмежень ухвалює не Київський міський голова, а комісія ТЕБ і НС. Таких засідань (з приводу продовження карантину – ред.) у нас поки що не було, і ця інформація поширюється з невідомих джерел. Але одне можу сказати. Справді, ми можемо продовжити ці карантинні обмеження, продовжити карантин, але ми будемо відштовхуватися виключно від показників захворюваності. І якщо у нас триватиме так звана хвиля захворювань, то я не виключаю, що це може статися”, – заявив Кличко в ефірі телеканалу “Україна 24”, відповідаючи на запитання ведучих про можливість продовження карантину в Києві.

Він зазначив, що суворі карантинні обмеження діють в Києві лише 4-й день, але вже наступного тижня влада зможе побачити їх вплив на ситуацію з коронавірусом.

“Якщо динаміка (поширення коронавірусу – ред.) не знизиться, я не виключаю цього (продовження карантину – ред.). А якщо динаміка знизиться, то карантинні обмеження триватимуть, як і було заплановано, до 16 числа”, – наголосив мер столиці.

Як повідомлялося, з 5 квітня в столиці посилили карантинні обмеження. У місті не працюють школи і дитячі садочки, а громадський транспорт доступний тільки для співробітників підприємств критичної інфраструктури, які можуть скористатися ним за наявності спецперепустки.