«Рома» вирвала перемогу у «Аякса» в кінцівці першого матчу чвертьфіналу Ліги Європи

В Амстердамі завершився перший матч 1/4 фіналу Ліги Європи, в якому «Аякс» на своєму полі програв «Ромі» з рахунком 1:2.

Єдиний гол у складі амстердамського клубу забив Деві Классен (39 хвилина). Нападаючий «Аякса» Душан Тадич на 53-й хвилині не зміг реалізувати 11-метровий удар і збільшити розрив у рахунку. Замість переваги в 2 м’ячі господарі отримали гол у свої ворота від Лоренцо Пеллегріні через 4 хвилини, а під завісу зустрічі Рожер Ібаньєс приніс перемогу римському клубу, забивши на 87-й хвилині.

Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Сергієм Карасьовим. (Помічники рефері – Ігор Демешко, Максим Гаврилін, четвертий арбітр – Олексій Кульбака з Білорусії). За 90 хвилин гри Карасьов показав 3 жовті картки і призначив один пенальті (53 хвилина).

Зустріч у відповідь між цими командами відбудеться 15 квітня в Римі.