Навальний подав в суд на колонію через відмову надати йому Коран

Російський опозиційний політик Олексій Навальний подав в суд на колонію через відмову надати йому Коран, який він планував вивчати.

Повідомив Навальний в Instagram

“Хто б міг подумати, що перший раз я подам в суд на мою колонію через Коран. Так-так. Не через відмову допустити лікаря (причина мого голодування), не через умови утримання, а через Священну Книгу мусульман. Справа в тому, що мені не дають мій Коран. І це бісить”.

За словами Навального, коли його тільки посадили, він склав список “поліпшень самого себе”, які він хотів зробити в ув’язненні. Одним з пунктів було – “глибоко вивчити і зрозуміти Коран і Сунну Пророка”.

Але в колонії йому не надали жодної з книг, які він привіз або замовив. Таке рішення пояснили тим, що книги потрібно “перевіряти на екстремізм”, а це займає три місяці.

За словами Навального, йому в колонії радять дивитися телевізор.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, який зараз сидить у в’язниці, оголосив голодування. Згодом він також повідомив про сильний кашель, температуру, болі в спині та оніміння ніг.

24 березня стало відомо, що Навальний у тюрмі відчуває сильні болі в спині і не може наступити на ногу. Адвокати повідомили, що його стан “вкрай неблагополучний”.
На початку лютого російський суд засудив Навального до 3,5 років виправної колонії загального режиму. 28 лютого Навального перевезли до виправної колонії у Володимирській області.