Юрій Юрченко: Ярославський не веде перемовини з гравцями про погашення боргів

Нещодавно экс-президент «Металіста» Олександр Ярославський заявив, що від сили через місяць «Металіст» повернеться до себе додому.

В ефірі проекту «Футболоманія» на радіо «Промінь» ситуацію із відродження «Металіста» прокоментував спортивний юрист Юрій Юрченко.

Юрист Юрий Юрченко: «Ближе к техническому поражению сборная Швейцарии» (19  ноября 2020 г.) — Динамо Киев от Шурика

«Якби відновлювався той «Металіст», який знаходиться у процедурі банкрутства, і який має мільйонні борги, знаходячись на другому місці в Україні серед найбільших боржників, і робив це через погашення боргів – процедуру санації (відновлення), то це був би той «Металіст». На жаль, можу констатувати, що на сьогоднішній день з футболістами перемовин ніхто не веде. Відповідно, не відбувається відновлення того «Металіста», який збанкрутував. Я би сказав інше: намагаються знайти шляхи, щоб, скоріше за все, отримати назад емблему з історією, не погасивши борги по тій історії.

Держава примудрилася зробити спецконфіскацію і забрати все майно «Металіста» у свою власність, незважаючи на те, що є реєстр боржників, де «Металіст» на другому місці в країні по невиплаченій людям зарплаті. Тобто держава фактично не дала можливості «Металісту», який ми всі знаємо, відновитися, а футболістам і персоналу отримати борги. У свою чергу пан Ярославський не веде перемовин із футболістами, щоб пройти цим шляхом і відновити той «Металіст», який всі знають. Зараз іде мова про те, яким чином заволодіти емблемою того «Металіста», не погашаючи борги. Фактично цю емблему одягнуть на емблему «Метала», або ж «Металіста-1925», – сказав Юрій Юрченко в програмі «Футболоманія».

Джерело — Sport.ua