На Буковині прикордонники затримали аерошут з сигаретами

Цієї ночі прикордонники Чернівецького загону затримали літальний апарат, на якому порушники планували перемістити через кордон сигарети.

Як повідомляє прес-служба ДПСУ, співробітники оперативно-розшукового підрозділу Чернівецького загону мали випереджувальну інформацію щодо спроби переміщення сигарет через кордон з використанням малого літального апарата.

Так, сьогодні, близько другої години ночі, на околиці с.Динівці Чернівецької області, при спробі зльоту виявлено легкомоторний літальний апарат типу аерошут з GPS-навігацією та 6 пакунками сигарет. Під час затримання невідомі особи, які намагалися на ньому злетіти, помітивши правоохоронців, покинули літальний апарат та вдалися до втечі.

Заходи проводились спільно з представниками СБУ в рамках кримінального провадження за статтями 332 та 334 ККУ.

По даному факту проінформовані компетентні правоохоронні органи. Триває пошуку осіб, причетних до протиправної діяльності.

Зауважимо, що в березні цього року спільна міжвідомча група, до якої увійшли офіцери оперативних підрозділів Чернівецького загону та співробітники СБУ, затримала чотирьох буковинців, які за допомогою малого літального апарата незаконно перетинали українсько-румунський кордон. Тоді, щоб затримати порушників та встановити район можливого злету та посадки малого літального апарата, правоохоронці розгорнули мережу спостережень. І, як результат, за 15 кілометрів до кордону, на околиці н.п. Берестя Чернівецького району, при посадці малого літального апарата типу аерошут було затримано пілота та трьох його спільників. Останні були без документів. Крім самого літального апарата, правоохоронці вилучили у правопорушників GPS навігатор.