Футболісти “Барселони” влаштували чергу заради фото з Мессі і кубком Іспанії (відео)

“Барселона” завоювала перший трофей під керівництвом Кумана, здобувши перемогу над “Атлетиком” у фіналі Кубка Короля з рахунком 4:0.

Після того, як команда отримала кубок і зробила протокольні фотографії, пройшла незвичайна фотосесія за участю майже всіх гравців каталонського клубу.

Справа в тому, що бажаючих сфотографуватися з кубком було стільки, що довелося шикуватися в чергу. Причому зробити фото гравці хотіли не тільки з трофеєм, а й з капітаном команди Ліонелем Мессі. Аргентинець витримав таке “випробування”, не відмовивши нікому. Варто відзначити, що крім молодих футболістів, для яких це був перший трофей, зробити пам’ятний знімок хотіли і ветерани команди.

Для Ліонеля Мессі даний трофей став 35-м в кар’єрі в складі “Барселони”.

Всього на рахунку нападника 10 перемог в Ла Лізі, 7 в Кубку Короля і 8 в Суперкубку країни. Також аргентинець виграв 4 Ліги чемпіонів, 3 Суперкубка Європи і 3 клубних чемпіонату світу.