У ФРН закликали зупинити “Північний потік-2” у разі загострення ситуації на Донбасі

Голова провідної фракції Європарламенту Європейської народної партії (ЄНП) – Манфред Вебер закликав зупинити реалізацію проекту газопроводу Nord Stream 2 (“Північний потік – 2”) у разі подальшого загострення ситуації на сході України.

Про це він заявив в опублікованому в понеділок інтерв’ю редакційному об’єднанню Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) напередодні переговорів по відеозв’язку міністрів закордонних справ країн ЄС.

Німецький політик вважає, що Євросоюз повинен направити Москві “недвозначний сигнал”. “Якщо ситуація на сході України загостриться, то “Північного потоку – 2″ більше не можна буде дотримуватися”, – вважає Вебер. Він стверджував, що РФ причетна до кібератак, кампанії з дезінформації, а також визнав її дії “реальною загрозою для ЄС і заходу”.

У свою чергу заступник голови фракції Вільної демократичної партії в Бундестазі Александер граф Ламбсдорфф в інтерв’ю газеті Passauer Neue Presse висловив думку, що Москва створює умови для військового втручання в ситуацію на Донбасі. У зв’язку з цим він вважає за необхідне розширення санкцій проти РФ в такому випадку. “Тоді проект газопроводу “Північний потік-2″ повинен бути негайно зупинений, це абсолютно очевидно”, – сказав політик.