Аваков провів зустріч з головами ОТГ Донеччини

Сьогодні, 19 квітня, у Маріуполі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів зустріч із місцевою владою та головами ОТГ.

Як повідомляє прес-служба МВС України, Аваков наголосив на тому, що концентрація ворожого війська на кордоні держави та ескалація конфлікту змушує місцеву владу напрацювати алгоритм взаємодії між керівництвом ОТГ і населенням на випадок надзвичайних ситуацій.

«Кожен із вас представляє свої територіальні громади та людей, які там проживають. Ситуація з ескалацією військового конфлікту впливає на людей та бізнес. Перш за все, ми прагнемо миру, а будь-яка ситуація вирішувалась дипломатичним шляхом. Але, коли нам не залишають вибору, ми будемо захищатися. Будемо сподіватися, що скоро ситуація вирішиться і ми всі будемо зайняті лише тим, щоб покращувати рівень життя населення кожного ОТГ», – зазначив він.

Своєю чергою, начальник ГУ Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин зазначив, що не дивлячись на близькість фронту, поліція Донецької області продовжує впроваджувати безпекові проєкти.

«Відповідно до стратегії МВС – створення безпекових середовищ, за результатами соцдосліджень, поліція Донеччини входить у десятку кращих. Завдяки програмі соціального розвитку, вдалося відновити матеріально-технічну базу. За 11 місяців вдалося побудувати нове приміщення Мар’їнського відділку поліції. Це саме той відділок, де поліцейські несуть службу на лінії розмежування. Крім того, у Маріуполі запущено безпекові проєкти – «Безпечний будинок» та «Безпечне таксі», – зазначив Микола Семенишин.

Також на зустрічі з главами ОТГ відбулася дискусія з представниками місцевої влади за участі депутатів Верховної Ради. Глави ОТГ Донецької області розповідали про впровадження проєкту “Поліцейський офіцер громади”, підтримку його силами місцевої влади, а також про земельні, екологічні та бюджетні питання. Міністр, як член КМУ, вислухав всі проблеми, з якими стикаються глави ОТГ у щоденній діяльності, від боргів по зарплатні до кинутого майна, чиї власники перебувають на непідконтрольній території. Арсен Аваков сказав, що доповість про проблеми громади на засіданні Уряду, щоб спільно знайти рішення.