Музичний фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2022 рік

Музичний фестиваль Atlas Weekend, який мав відбутися на столичному ВДНГ з 6 по 11 липня 2021 року, перенесли на 2022 рік.

Про це організатори повідомили на сторінці фестивалю в Instagram.

“Вже зараз ми розуміємо, що більшість західних артистів не матимуть змоги цього року прилетіти в Україну, у зв’язку із пандемією COVID-19 та різними карантинними обмеженнями у кожній із країн світу. Тому ми вимушені знову прийняти важке рішення і перенести фестиваль Atlas Weekend, у тому форматі та з тим лайнапом, який ми планували у цьому році, на 2022 рік”, – йдеться узаяві організаторів фестивалю.

Водночас організатори анонсували проведення альтернативного фестивалю у 2021 році, який відбудеться на ВДНГ з 6 по 11 липня 2021 року, з додаванням додаткового безкоштовноого дня у понеділок, 10 липня.

“Зараз ми розробляємо план безпечної та атмосферної зустрічі, формуємо новий лайнап, ведемо перемовини із українськими та СНД артистами, плануємо територію та квиткові квоти із урахуванням карантинних вимог”, – йдеться у заяві.

При цьому, за словами організаторів, всі квитки, придбані раніше, залишаються дійсними на нові дати Atlas Weekend у 2022 році. Також обіцяють запропонувати можливість обміняти ці квитки на фестиваль цього року, з урахуванням скасування виступів іноземних артистів, або ж повернути кошти.