Рух розгромив Маріуполь у Харкові

“Маріуполь” програв львівському “Руху” у стартовому матчі 23-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ).

Зустріч на ОСК “Металіст” у Харкові завершилася з рахунком 3:0 на користь номінальних гостей.

Надважливіші три очки. Рух переграв Маріуполь у Харкові

Перший тайм поєдинку завершився без забитих м’ячів: команди не надто активно проявляли себе в атаці, тому на перерву справедливо пішли з нулями на табло.

У другому таймі все вирішив епізод на 65-й хвилині. Захисник “Маріуполя” Сергій Чоботенко збив у власному карному майданчику Андрія Борячука. Арбітр показав гравцеві господарів червону картку і призначив пенальті, який реалізував Юрій Климчук.

На 76-й хвилині той же Борячук забив у ворота “Маріуполя” другий м’яч. Розгром азовців оформив Василь Руніч, який поставив крапку у грі на 88-й хвилині.

“Маріуполь” (22 бали) залишився на 9-му місці в турнірній таблиці УПЛ. “Рух” (20 очок) піднявся на 12-ту сходинку.

У наступному турі “Маріуполь” 2 травня прийматиме “Львів”. “Рух” цього ж дня також на своєму полі зустрінеться з “Олександрією”.