Україна виграла два “золота” на чемпіонаті Європи з жіночої боротьби

Жіноча збірна України з боротьби завершила виступи на чемпіонаті Європи-2021. Усього в активі українок сім медалей – чотири “бронзи”, два “золота” та одне “срібло”. За кількістю нагород Україна розділила перше місце з Росією.

Україна виграла два "золота" на чемпіонаті Європи з жіночої боротьби

“Золото” для збірної України здобули 22-річна Ірина Коляденко (вагова категорія до 62 кг) та 25-річна Алла Белінська (до 72 кг). Для обох спортсменок – це дебютне “золото” на чемпіонатах Європи, у 2020 році вони обидві виграли “бронзу”, пише suspilne.

Ірина Коляденко розпочала виступ на Євро-2021 з 1/8 фіналу. У всіх попередніх раундах 22-річна борчиня вирішувала результати у другому раунді сутичок, у півфіналі зокрема розібралася зі срібною призеркою Ріо-2016, росіянкою Валерією Кобловою – 5:2. У фіналі Коляденко переборола Маріанну Шаштін з рахунком 4:1, здобувши ключову перевагу у першому раунді.

А от Алла Белінська вирішувала свої сутички ще у перших раундах. У чвертьфіналі та півфіналі українка здобула дострокові перемоги – утримала своїх суперниць. Уже у фіналі 25-річна Белінська здолала представницю Болгарію, Яніну Янєву з рахунком 6:3.