“Львів” впевнено переміг “Десну”

“Львів” здобув несподівану перемогу над чернігівською “Десною” в матчі 23-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Зустріч на стадіоні “Арена Львів” завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

Єдиний у поєдинку м’яч було забито на 44-й хвилині. Автором результативного удару став Ренан.

Найреальніший шанс відігратися гості мали на 70-й хвилині, однак Олексій Гуцуляк не зміг переграти ударом з пенальті голкіпера “Львова” Олександра Ільющенкова.

Наприкінці поєдинку господарі залишилися в меншості – пряму червону картку перед собою за грубу гру побачив Енес Махмутович. Однак часу, щоб скористатися чисельною перевагою, у чернігівців вже не залишилося.

“Львів” (24 бали) піднявся на 9-те місце в турнірній таблиці УПЛ. “Десна” (36 очок) – 6-та. Відставання чернігівської команди від “Зорі”, яка йде третьою, становить два бали, але луганчани мають дві гри в запасі.

У наступному турі “Львів” 2 травня в гостях зіграє з “Маріуполем”. “Десна” днем раніше прийме ковалівський “Колос”.