Влада Індії продовжила жорсткі обмеження через коронавірус до 3 травня

Уряд Індійського національного столичного округу Делі (до якого входить Нью-Делі) у зв’язку з поширенням коронавірусу продовжив жорсткі обмеження, які повинні були діяти до ранку понеділка, ще на тиждень – до 3 травня.

Про це заявив у неділю головний міністр Делі Арвінд Кеджрівал у виступі, який транслювали місцеві телеканали.

“Локдаун продовжується на один тиждень – до 3 травня. Це продовження було необхідно, так як число випадків зараження не знижується. Всі, включаючи торговців і простих людей, говорили, що його потрібно продовжити”, – сказав Кеджрівал.

Він зазначив, що на тижні, що минає частка позитивних результатів тестів на коронавірус по відношенню до загальної кількості зроблених аналізів досягла в місті 36%. Близько третини проб виявляються позитивними. “Ми ніколи не бачили таких високих показників в Делі раніше. Сьогодні цей показник знизився до 29%, але це не означає, що коронавірус закінчується. Доведеться чекати, спостерігати і боротися з ним”, – додав глава столичного уряду.

Влада столиці раніше ввела так званий локдаун з вечора 19 квітня до ранку 26 квітня. Всі співробітники приватних компаній можуть працювати тільки з дому, лише державні установи і “постачальники основних послуг” продовжують роботу в звичайному режимі. Відкриті тільки продовольчі магазини і аптеки, при цьому дозволена доставка продуктів і товарів першої необхідності додому.

За минулу добу в Делі виявили 24 103 нових випадки зараження коронавірусною інфекцією. Загальне число тих, що заразилися за час епідемії в столичній агломерації досягло 1 004 782.