Зеленський доручив Єрмаку домовлятися про зустріч із Путіним

Володимир Зеленський заявив, що зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним можлива. Він доручив керівнику свого офісу Андрію Єрмаку домовлятися із представниками Адміністрації президента РФ про цю зустріч.

Зеленський розповів, як пропонував зустрітися на Донбасі, а Путін у відповідь – візит до Москви.

“Мені здається, все йде до того, що ця зустріч відбудеться. Я справді запропонував і це чули – зустрітися на Донбасі. Президент Російської Федерації підтвердив намір зустрітися. Він запропонував це зробити у Москві. Я вже дав завдання керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку, щоб він зв’язувався з Адміністрацією президента Путіна, щоб вони знайшли порозуміння, знайшли терміни та місце, де ми можемо зустрітися”, – сказав президент журналістам у понеділок під час візиту на Чорнобильську АЕС.

Також пан Зеленський оголосив, що тристороння контактна група майже завершила узгодження “пасхального перемир’я” на Донбасі.

“Я вважаю, що ми вже на фініші цього узгодження. Мені здається, всі сторони вже все узгодили. Не погодили тільки документальне формулювання цієї угоди”, – повідомив Зеленський.

Тим часом від обстрілів на Донбасі продовжують гинути українські військові.

20 квітня у телезверненні Володимир Зеленський закликав Росію припинити ескалацію і запросив президента РФ зустрітися на Донбасі.

За його словами, 19 квітня під час зустрічі радників країн нормандської четвірки (Україна, Росія, Франція та Німеччина), де йшлося про повне припинення вогню на Донбасі, Росія відмовилася підтримати спільну заяву.

Зеленський розповідав раніше, що хотів поговорити з російським президентом Володимиром Путіним, але розмова не відбулася. “Я подзвонив – мені не відповіли”, – сказав він в інтерв’ю французькому виданню Le Figaro.