“Реал” і “Челсі” зіграли внічию в першому півфіналі Ліги Чемпіонів

У Мадриді завершився перший матч півфінального протистояння між “Реалом” і “Челсі”.

Команда Томаса Тухеля розпочала зустріч гостріше і на 14 хвилині, завдяки голу Крістіана Пулішіча, змогла вийти вперед. Пропустити гол на своєму полі, очевидно, не входив в плани підопічних Зідана і вони постаралися відігратися максимально швидко. Кращий бомбардир “вершкових” Карім Бензема і в цей раз не підвів. Його точний удар на 29 хвилині дозволив відновити рівність. Як не намагалися обидві команди в другій половині зустрічі забити ще, але рахунок так і залишився рівним 1:1.

“Реал” – “Челсі” 1:1 (1:1)

Голи: Пулішіч, 14 – 1:0, Бензема, 29 – 1:1

“Реал”: Куртуа, Карвахаль (Одріосола, 77), Мілітао, Начо, Марсело (Асенсио, 77), Каземіро, Кроос, Вінісіус Жуніор (Азар, 66), Модріч, Варан, Бензема (Родріго, 90 + 2).

“Челсі”: Менді, Аспілікуета (Джеймс, 67), Рюдігер, Тіаго Сілва, Чілуелл, Маунт, Канте, Пулішіч (Зіеш, 66), Жоржина, Крістенсен, Вернер (Хавертц, 66).