У Києві скасували жорсткий локдаун

Влада Києва прийняла рішення послабити локдаун у місті. Вже з 1 травня в столиці повноцінно запрацює громадський транспорт, відкриються торговельні центри і ресторани.

Про це сказав мер міста Віталій Кличко на брифінгу в середу, 28 квітня.

“Сьогодні вранці Комісія з надзвичайних ситуацій міста прийняла рішення про ослаблення протиепідемічних заходів у столиці. Ми сподіваємося, що і Державна комісія з надзвичайних ситуацій прийме рішення про перегляд рівня епідемічної небезпеки і виведення столиці з червоної зони”, – сказав Кличко.

За його словами, школи і дитячі садки теж відновлюють свою роботу – але з 5 травня. Також у столиці відновлять прийом документів для зарахування дітей до першого класу на наступний навчальний рік.

“Контроль за дотриманням карантинних правил на вулицях міста буде посилений. Будуть організовані додаткові патрулі Національної поліції та Муніципальної охорони”, – зазначив мер.

За словами Кличка, локдаун у Києві дав позитивні результати, і кількість нових випадків захворювання почала знижуватися. Але в столиці досі багато смертельних випадків від коронавірусу і важких хворих.