Зеленський зустрівся з керівниками українських церков

Перед Великодними святами президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівниками українських церков.

Про це йдеться на сайті глави держави.

Відомо, що участь у зустрічі взяли предстоятель Православної церкви України Епіфаній, предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій, глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук, а також керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Під час зустрічі Зеленський заявив, що наразі ситуація з коронавірусом в Україні залишається контрольована.

“І я хотів обговорити з вами, які ще потужні сигнали ми могли б надіслати, щоб не допустити повернення регіонів у “червону” зону після Великодня, адже це дуже впливає на громадян та економіку”, – зауважив український лідер.

Крім того, Зеленський звернувся до керівників українських церков з проханням розповісти вірянам про важливість вакцинації від коронавірусу, оскільки це вважається єдиним шляхом для подолання пандемії.

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій дійшла спільної позиції щодо вакцинації. Вона полягає в тому, що немає релігійних причин не проводити щеплення, а вакцинація має бути безпечною, доступною й добровільною.

Також під час зустрічі Зеленський обговорив ситуацію на Донбасі. Так, він попросив звернутися з посланням до вірян щодо підтримки відновлення режиму припинення вогню на Донбасі, яке почули б в усій Україні, зокрема на тимчасово окупованих територіях.