Борис Колесніков створює нову політичну силу

Український політик Борис Колесніков створює нову політичну силу.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Борис Колесников о контрабанде в Украине | ZI - Новостной портал

“Я справді займаюся створенням нового політичного проєкту. Він матиме назву “Україна – наш дім”. Його основна ідея – зібрати найкращих людей з усіх сфер: промислового та аграрного сектору, сфери інформаційних технологій, медицини, освіти, соціальної сфери, малого та середнього бізнесу. Ідея створити таку партію у мене виникла давно, бо останнім часом в українській політиці гостро відчувається дефіцит професійних селфмейд-людей і політична сила, над якою я працюю, готова їх запропонувати”, – розповів Колесніков.

За його словами, презентація цієї політичної сили відбудеться протягом наступних 30 днів (тобто наприкінці травня – на початку червня) і вона не буде партією одного регіону.

“У нас є спеціалісти зі Львова, із Ужгорода, із Луцька, із Вінниці, із Одеси, із Харкова, із Дніпра. З “Опозиційного блоку” у партії поки що немає нікого, а з “Партії регіонів” – кілька людей. Конкретні прізвища ви зможете дізнатись на з’їзді”, – зауважив Колесніков.

Він також додав, що основна мета його політсили – “менше номенклатурщини – більше свободи”.

“Щодо потенційних виборців, то вони у нас є всюди: десь – більше, десь – менше, але всюди, від студентства до пенсіонерів”, – підсумував Колесніков.

За словами політика, створенням партії “Україна – наш дім” він займається самостійно.

Довідка

Борис Колесніков – екс-віце-прем’єр міністр України, екс-міністр інфраструктури, народний депутат V, VI та VII cкликань від “Партії регіонів”, бізнесмен.