Продажі вакцини Pfizer/BioNTech в першому кварталі склали $ 3,5 млрд

Сьогодні американська фармацевтична корпорація Pfizer повідомила, що в першому кварталі продажі вакцини від COVID-19, яка створена і виробляється Pfizer спільно з німецькою біотехнологічною компанією BioNTech, склали $ 3,5 млрд.

Загальна виручка Pfizer за перший квартал склала $ 14,6 млрд, що на 42% більше, ніж в першому кварталі минулого року, і більше за прогнози аналітиків, що чекали $ 13,6 млрд. Без урахування виручки від вакцини загальна виручка компанії виросла на 8%. Чистий прибуток Pfizer склала $ 4,9 млрд, що на 45% більше, ніж роком раніше.

«Ми надзвичайно горді тим, як почали 2021 рік, забезпечивши хороші фінансові результати в першому кварталі», – заявив глава Pfizer Альберт Бурла.

Позитивні результати першого кварталу дозволили компанії підвищити власний прогноз по річній виручці c $ 59,4-61,4 млрд до $ 70,5-72,5 млрд. Крім того, виходячи з укладених контрактів на поставку вакцини від COVID-19 за станом на середину квітня, компанія підвищила прогноз по річній виручці від продажу цієї вакцини з попередніх $ 15 млрд до $ 26 млрд, а рівень виробництва – з 1 млрд доз до 1,6 млрд доз. Фондовий ринок позитивно відреагував на квартальну звітність Pfizer: акції компанії в перші години торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі подорожчали на 0,5%.