“Манчестер Сіті” переміг ПСЖ і вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Англійський “Манчестер Сіті” після виїзної перемоги (2:1) обіграв ПСЖ і в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, ставши першим фіналістом турніру.

Поєдинок на стадіоні “Етіхад” у Манчестері завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

“Манчестер Сіті” відкрив рахунок на 11-й хвилині. Зінченко зряче викотив м’яч під удар на набігаючого Кевіна Де Брюйне, той пробив у суперника, після чого сферу підібрав Ріяд Марез. Алжирець з близької відстані зміг пробити повз Кейлор Наваса в дальній кут його воріт.

Після перерви Марез зробив дубль, замкнувши передачу з лівого флангу від Філа Фодена.

А на 69-й хвилині Анхель Ді Марія був видалений з поля за навмисний удар Фернандіньо.

Підопічні Хосепа Гвардіоли спокійно довели гру до підсумкової перемоги.

Ліга чемпіонів УЄФА. 1/2 фіналу. Матч-відповідь.

«Манчестер Сіті» – «ПСЖ» – 2: 0 (перший матч – 2:1).

Голи: Марез, 11, 63.

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Уокер, Діаш, Стоунз, Зінченко, Фернандіньо, Гюндоган, Де Брюйне (Жезус, 82), Б. Сілва (Стерлінг, 82), Фоден (Агуеро, 85), Марез.

Запас: Стеффен, Карсон, Аке, Стерлінг, Жезус, Агуеро, Емерік Ляпорт, Родрі, Торрес, Менді, Канселье.

«ПСЖ»: Навас, Флоренці (Дагба, 75), Маркіньос, Кімпембе, Діалло (Баккер, 82), Паредес (Данило, 75), Еррера (Дракслер, 62), Ді Марія, Вератті, Неймар, Мауро Ікарді (Кін, 62 ).

Запас: Ріко, Рандріамамі, КЕРЕРА, Мбаппе, Рафінья, Данило, Кін, Сарабіа, Кюрзава, Дракслер, Баккер, Дагба.

Арбітр: Бьорн Кюйперс (Нідерланди).

Стадіон: «Етіхад» (Манчестер, Англія).

У фіналі “Манчестер Сіті” зіграє з тріумфатором дуелі “Реал” — “Челсі” (перший матч в Мадриді — 1:1 )

Вирішальний матч турніру відбудеться 29 травня в Стамбулі (Туреччина).