Трамп запустив онлайн-платформу для публікації звернень до своїх прихильників

Колишній президент США Дональд Трамп, заблокований у великих соціальних мережах, запустив у вівторок онлайн-платформу для публікації звернень до своїх прихильників.

Про це повідомив телеканал Fox News.

За його інформацією, ресурс під назвою From the Desk of Donald J. Trump (“з робочого столу Дональда Трампа”) розміщений на сайті комітету політичних дій Save America (“врятувати Америку”). Він був створений екс-президентом після загальних виборів, що пройшли в США в листопаді минулого року.

Одне з джерел, що входять в оточення Трампа, повідомило Fox News, що на онлайн-платформі зможе публікувати повідомлення виключно сам республіканець, а його послідовники отримають можливість ділитися ними в соціальних мережах. “Ця система дозволить Трампу звертатися до своїх послідовників”, – зазначило джерело телеканалу, зазначивши, що мова йде про “одностороннє спілкування”.

21 березня представник Трампа Джейсон Міллер повідомив в ефірі Fox News, що колишній президент повернеться в соціальні мережі через два або три місяці і буде публікувати повідомлення на власній платформі. 22 березня колишній глава Білого дому підтвердив даний намір.

В останні тижні перебування на посту президента США Трамп був позбавлений можливості писати в Twitter, Facebook і Instagram. Це сталося незабаром після того, як 6 січня прихильники республіканця, що був на той час главою американської адміністрації, спробували перешкодити затвердженню в Конгресі США підсумків минулих 3 листопада минулого року президентських виборів. Перемогу на них здобув демократ Джо Байден.

У зв’язку з подією демократи ініціювали процедуру імпічменту Трампа. Сенат Конгресу його виправдав.