“Зоря” з мінімальним рахунком обіграла “Дніпро-1”

Луганська “Зоря” обіграла “Дніпро-1” в матчі 25-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на на “Дніпро-Арені” завершився перемогою гостей з рахунком 1:0.

Перший тайм команди провели у розвідці, активізувавшись вже після перерви. На 48-й хвилині стійка врятувала підопічних Ігора Йовічевича після гарматного удару Дмитра Іванісені.

На 69-й хвилині луганці отримали чисельну більшість. Данило Ігнатенко отримав пряму червону картку за фол проти Жуніньо в центрі поля. Спочатку арбітр показав “гірчичник” футболісту дніпрян, але після перегляду VAR змінив своє рішення.

На 78-й хвилині захисник “Дніпра-1” Тейлор порушив правила у власному штрафному, а Владлен Юрченко холоднокровно реалізував пенальті.

“Зоря” (47 очок) гарантувала собі “бронзу” УПЛ та ще має шанси поборотися з “Шахтарем” за “срібло”. Команда Скрипника наблизилася до “гірників” на відстань одного пункту, але в донецького клубу є матч у запасі.

У заключному турі УПЛ, який запланований на 9 травня, “Зоря” прийме “Олександрію”, а “Дніпро-1” вдома зустрінеться з “Рухом”.