“Колос” вийшов у Лігу конференцій, “Десна” вирвала нічию у “Ворскли”

У поєдинках 25-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ) “Колос” на виїзді переміг “Олександрію” (2:0), а “Ворскла” в Полтаві зіграла внічию з “Десною” (1:1).

Ковалівський клуб повів у рахунку на 42-й хвилині. Кирило Петров реалізував пенальті, який став для “Колоса” вже 13-м у поточному сезоні. Це найвищий показник серед команд УПЛ. Далі за клубом з Ковалівки за цим показником розташувалися “Шахтар” і “Динамо”. Обидва гранди українського футболу пробивали пенальті по 9 разів.

На 57-й хвилині “Колос” подвоїв перевагу – забитим м’ячем відзначився Павло Оріховський.

Рахунок поєдинку в Полтаві відкрили господарі. Олів’є Тіль вивів “Ворсклу” вперед на 19-й хвилині, однак на 54-й хвилині Андрій Гітченко відновив статус-кво. На 87-й хвилині Якубу залишив “Ворсклу” в меншості, отримавши другу жовту картку.

Таким чином, “Колос” (41 очко) гарантував собі участь у єврокубках (в Лізі конференцій) наступного сезону. За тур до завершення у ковалівців три очки переваги над “Ворсклою” та “Десною”. А за особистими зустрічами рівність з полтавцями і перевага над чернігівцями.

У заключному турі УПЛ, який запланований на 9 травня, “Колос” прийме “Динамо”, “Олександрія” зіграє проти “Зорі”, “Десна” зійдеться з “Маріуполем”, а “Ворскла” протистоятиме аутсайдеру чемпіонату “Минаю”.

Останню путівку від України в єврокубки отримає “Десна” або “Ворскла”. Оскільки у чернігівців перевага над полтавцями за особистими зустрічами, то команді Олександра Рябоконя достатньо буде перемогти в останньому турі “Маріуполь”.