Бундестаг схвалив привілеї для вакцинованих і одужалих

Німецький Бундестаг схвалив розпорядження уряду країни про права для тих, хто отримав повне щеплення від COVID-19 або переніс це захворювання. Планується, зокрема, скасувати для цих категорій осіб дію комендантської години та обмежень на соціальні контакти.

Уряд Німеччини схалив цей документ 4 травня, тепер він має отримати “зелене світло” ще від представництва федеральних земель – Бундесрату. Раніше міністр охорони здоров’я ФРН Йенс Шпан (Jens Spahn) зазначав, що нові правила можуть вступити в силу 9 травня, пише DW.

У Німеччині за останню добу число підтверджених випадків COVID-19 зросло майже на 22 тисячі, досягнувши 3,47 мільйона від початку пандемії. Мінімум однієї дозою вакцини на даний час щеплені понад 25,4 мільйона жителів країни.

Повністю вакцинованими в Німеччині вважаються ті, хто щонайменше 14 днів тому отримав другу ін’єкцію вакцини від коронавірусу, а якщо застосовувався препарат компанії Johnson & Johnson, то тут досить одного щеплення. Для доведення того, що особа одужала від коронавірусу, необхідно надати позитивний лабораторний ПЛР-тест, якому не менше 28 днів, але не більше шести місяців.