У Південній Кореї фізики створили надпотужний лазер

У Південній Кореї фізики створили надпотужний лазер, спалахи випромінювання якого дозволяють “витягувати” елементи антиматерії з вакууму.

Про це в четвер, 6 травня, повідомили в прес-службі Інституту фундаментальних наук з посиланням на статтю в журналі Optica.Створено рекордно потужний лазер

“Вихід на цю потужність дозволить нам почати експериментальне вивчення багатьох областей фізики, в тому числі квантової електродинаміки сильних полів, які в минулому залишалися долею теоретиків. Крім того, ці досліди допоможуть нам розкрити природу багатьох астрофізичних явищ і створити нові джерела частинок, придатні для лікування раку”, – зазначив професор інституту Нам Чхан-хі.

Нещодавно команда вчених з цього інституту створила новий рекордно потужний лазер під назвою CoReLS. Пристрій володіє новою системою накачування лазера та ефективними версіями деформованих дзеркал. Саме вони дозволяють “стискати” свотові імпульси, підвищуючи їх інтенсивність.

Дослідники планують за допомогою даної системи вивчити виникнення космічних променів високих енергій з більш важкими частинками.