“Рух” розгромив “Олімпік”, “Інгулець” з мінімальним рахунком обіграв “Львів”

У поєдинках 25-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ), які відбулися 6 травня, львівський “Рух” вдома розбив донецький “Олімпік” (3:0), а петровський “Інгулець” завдав поразки “Львову” (1:0).

Доля зустрічі на “Арені-Львів” була визначена ще в першому таймі, коли “Рух” тричі вразив ворота суперників. На 4-й хвилині рахунок відкрив Остап Притула, на 18-й подвоїв його Андрій Борячук, а на 26-й хвилині Юрій Климчук реалізував пенальті і довів справу до розгрому.

Сергій Політило скоротив відставання в рахунку на 64-й хвилині, однак після перегляду VAR його м’яч скасували через офсайд.

Зазначимо, що матч став дебютним для Романа Санжара на посаді головного тренера “Олімпіка” після звільнення Юрія Калитвинцева.

“Рух” (27 очок) піднявся на 10-те місце. “Олімпік” (21 бали) залишився 13-м і точно уникне вильоту з УПЛ, якщо “Шахтар” у відкладеному матчі переможе “Минай”.

Українська Прем’єр-ліга. 25-й тур

Рух – Олімпік – 3:0

Притула (4), Борячук (18), Клімчук (26, пен.)

Білий (70), Стаменкович (82) – Беніто (35)

«Рух»: Бандура, Гагун, Білий, Стаменкович, Мисик, Мартынюк, Федорчук (Варфоломєєв, 90), Притула (Руніч, 75), Клімчук (Кондраков, 77), Бойчук (Карабін, 89), Борячук (Кухарук, 75)

«Олімпік»: Кічак, Пасіч, Драме, Векляк (Снурніцин, 46), Лебеденко, Бабенко, Політило, Завійський (Романовський, 71), Тейшейра, Таллес (Альваренга, 46), Беніто

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Стадіон: «Арена-Львів»

Переможця в поєдинку на стадіоні “Зірка” в Кропивницькому визначив єдиний гол. Його автором на 11-й хвилині став хорватський півзахисник “Інгульця” Младен Бартуловіч.

“Інгулець” (26 балів) розташувався на 11-й сходинці, “Львів”  (28 очок) посідає 9-те місце.