Після вакцинації препаратом AstraZeneca жінка покрилася страшними плямами

Мешканка Австралії прищепилася від коронавірусу препаратом компанії AstraZeneca, після чого була госпіталізована в клініку зі страшними плямами і синцями на тілі.

Як пише Daily Mail, дочка щепленої 80-річної Морін де Бойк помітила, що на тілі матері, на її мові з’явилися плями. Потім вони стали з’являтися всюди на шкірі.

“Скрізь, де вона стосувалася свого тіла, відразу з’являвся величезний темний синець», – уточнила жінка.

Лікарі з’ясували, що у літньої жінки різко впала кількість тромбоцитів, після чого пацієнтці зробили два переливання крові. Медики припускають, що їм доведеться видалити їй селезінку.

Лікарі вважають, що стан Морін де Бойк пов’язаний з препаратом AstraZeneca. Вони вже прийняли рішення не вводити їй другу дозу ліків. Розслідуванням інциденту займається департамент здоров’я Західної Австралії.