Нетаньяху заявив, що кампанія проти радикалів продовжиться на повну силу

Ізраїль продовжує “на повну силу” кампанію проти радикалів у Секторі Газа, які обстрілюють ракетами ізраїльські міста, його армія вразила понад 1 500 військових об’єктів у палестинському анклаві, заявив у неділю прем’єр-міністр єврейської держави Біньямін Нетаньяху.

“Громадяни Ізраїлю, наша кампанія проти терористичних організацій триває на повну силу. Ми змусимо ХАМАС заплатити дуже високу ціну за його огидну агресію. За останні дні Армія оборони Ізраїлю вразила більш ніж 1 500 цілей в секторі Газа”, – йдеться в його зверненні до співвітчизників, текст якого поширила канцелярія прем’єра. “Ми хочемо змусити агресора заплатити точну ціну за його дії, як і за всі види тероризму. Щоб відновити тишу і безпеку, а також відновити механізми стримування і управління, потрібен час”, – попередив прем’єр.

“Ми завдали дуже сильного удару по підземній інфраструктурі ХАМАС, в яку він вклав ціле десятиліття і величезні капітали, що пішли на риття тунелів. Їх значна частина зникла разом з оперативниками ХАМАС всередині. Я сказав це вчора і скажу ще раз сьогодні: жоден терорист не застрахований”, – підкреслив Нетаньяху.

Прем’єр також повідомив, що з початку цього тижня Ізраїль “завдав ударів по безпілотним літальним апаратам ХАМАС, а також по “військово-морським можливостям” цього руху. “Ми знищили запаси ракет і склади, ми зруйнували терористичні будівлі, командні центри та об’єкти інфраструктури по всьому сектору Газа”, – продовжив Нетаньяху, зазначивши, що Ізраїль “намагається звести до мінімуму збиток непричетним до конфлікту осіб”.

Торкаючись ситуації в ряді ізраїльських міст, де проходили зіткнення з поліцією учасників різних громад, Нетаньяху сказав, що “мета Ізраїлю полягає в тому, щоб домогтися спокою і нормалізувати відносини між ізраїльськими арабами і євреями”.