Зеленський розповів, коли Україна увійде в режим paperless

Президент України Володимир Зеленський заявив, що державні органи України 24 серпня переведуть роботу в цифровий режим, повністю відмовившись від використання паперових документів.

“24 серпня 2021 року Україна увійде до режиму paper less, як ми й обіцяли. Жодних паперів для державних органів. Ніхто не зможе вимагати від громадянина України папірця або довідки для надання державних послуг. Ми зробимо все, щоб держава без папірців дійсно існувала”, – заявив Зеленський під час виступу на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Цифровізація”.

Крім того, Володимир Зеленський заявив про плани щодо забезпечення швидкого доступу до інтернету в 2021 році для громадян на всій території України.

“Ще один пункт моєї програми – швидкий доступ до інтернету для всіх жителів нашої України … Цього року ми прагнемо забезпечити доступ до фіксованого інтернету. 3 тис. українських сіл, їхні школи, лікарні, бібліотеки”, – заявив Зеленський під час виступу на всеукраїнському форумі “Україна 30. Цифровізація”.

Він зазначив, що “за останні півроку понад 2 млн українських громадян уже отримали доступ до швидкісного інтернету 4G”. За цей самий час, за словами Зеленського, “мільйони українців опанували ази цифрової грамотності”.

Глава держави додав, що однією з цілей Офісу президента є прийняття громадянами рішень через інтернет.

“Важливі рішення online, саме через інтернет. Це знаковий день. Сьогодні ми робимо перший крок на шляху до електронної демократії. Це запуск у застосунку “Дія” електронних петицій”, – сказав президент.

Він додав, що нині застосунком “Дія” користуються вже понад 10 млн українців.