Збірна Ветеранів ФК «Динамо» стала володарем “Кубка Києва”

На Центральній спортивній арені Деснянського району відбувся «Кубок Києва» між Збірною Ветеранів «ФК «Динамо» та «Збірною журналістів України».

Основна мета матчу – нагородження гравців «Динамо» до ювілейної дати 35 років перемоги у фіналі Кубка володарів Кубків УЄФА.

«Кубок Києва – 2021» відбувся в рамках заходів святкування Дня міста Києва.

Організаторами заходу виступили: ФК «Динамо», Інформаційне агентство «Центр новин», Деснянський ЦФЗН “Спорт для всіх”, Деснянська РДА.

Спонсори матчу: мережа автозаправок KLO та компанія Favbet.

Водний партнер благодійного матчу корпорація Оболонь.

Склади команд:

Ветерани Динамо Київ: Романенко Всеволод, Костюк Ігор, Грицина Юрій, Алієв Олександр, Заваров Олександр, Процюк Сергій, Безсонов Володимир, Федоров Сергій

Мороз Юрій, Мороз Віктор, Радченко Олександр, Дмитрулін Юрій, Дамін Олександр, Аннєнков Андрій, Яремчук Іван.

Тренери команди: Володимир Мунтян та Андрій Біба

Збірна журналістів України: 75 Максим Корзун, Перший національний, 1 Віктор Медвідь, Прямий, 8 Володимир Шемулянський ІА «Центр новин», 11 Олександр Сирцов, 4 студія, 21 Василь Сафянюк, ICTV. 23 Ігор Бондаренко Динамо ТВ, 7 Роман Лопатін, прес-служба Олімпік, 10 Вадим Дробашко, ІА Центр новин, 24 Микола Топалов, Українська правда, 15 Антон Уздимир, 6 Сергій Ситник Футбум, 16 Борис Асанішвілі, Футбум, 25 Євген Кузьменко Футбол 1, 14 Ярослав Твардовський Динамоманія, 2 Олег Ящук, Еспресо ТВ, 19 Олександр Ващук Еспресо ТВ, 17 Володимир Курінний, 4 канал, 12 Станіслав Романов, прес-служба Колос, 3 Владислав Івченко ТРК Україна.

Тренер команди: Ольга Витак

Матч обслуговували арбітри:

Головний арбітр – Олексій Деревинський

Асистенти – Андрій Лікаренко, Олексій Бородавка

Делегат матчу: Голова Комітету арбітрів Києва Шамич Олександр Миколайович

На благодійному футбольному матчі були присутні: Народний депутат України Василь Мокан, представник мережі автозаправок «KLO» Юрій Гаєвий та Голова Деснянської РДА Дмитро Ратніков.

Вже традиційно матч за “Кубок Києва” розпочався з державного Гімну України у виконанні голосу «Дніпро Арени» Юлії Цюпило.

З вітальним словом перед учасниками матчу виступив легенда ФК “Динамо” Володимир Мунтян.

Немає опису.

“У цей святковий день радий вітати обидві команди та Вас шановні вболівальники. Думаю сьогоднішній матч запам’ятається надовго. Це вже друга товариська зустріч Ветеранів Динамо та журналістів. Бажаю командам удачі, футбольного щастя, хай переможе сильніший!”, – відзначив Мунтян.

Матч розпочалася із швидкого гола. З перших хвилин матчу Ветерани Динамо Київ нанесли удар по воротах Збірної журналістів України.

На 9-ій хвилині Іван Яремчук відкрив рахунок в матчі за «Кубок Києва» між Збірною Ветеранів «ФК «Динамо» та «Збірною журналістів України».

Через 8 хвилин динамівців подвоїли рахунок, відзначився Грицина. Журналісти  відповіли на 17 хвилині, Вадим Дробашко забив гол. Рахунок став 2:1.

На 22-й хвилині  Іван Яремчук забив дубль у ворота Збірної журналістів України.

З рахунком 3:1 команди пішли на перерву.

Другий тайм проходив дуже гостро, “акули пера” йшли вперед, динамівці впевнено захищали ворота. Але круглого у ворота поніс вихованець Динамо Дорошенко Юрій, який забив чотири голи у ворота журналістів.

Журналісти зібралися силами, і забили у ворота “білосиніх” ще два м’ячі. Спочатку Вадим Дробашко оформив дубль, а пізніше Ващук бісіклетою забив гол за журналістів. В результаті рахунок 7:3 на користь ювілярів футбольного свята.

Перед початком церемонії нагородження до переможців та фіналістів Кубку Києва звернувся Василь Мокан та Юрій Гаєвий.

“Вітаю усіх з Днем Києва. Ми відзначаємо це свято спортивною подією. Сьогоднішній матчем Ви подарували свято українським вболівальникам. Ветерани Динамо це приклад для молодого покоління, які 35 років здобували Кубок володарів кубків, і сьогодні є живими легендами і прикладом для наслідування наших дітей. Збірна журналістів сьогодні достойно конкурувала в матчі. Дякуємо Вам ща те, що популяризуєте спорт, здоровий спосіб життя. Ви робите добру справу для нашого покоління і для нас усіх”, – сказав Мокан.

“Вітаю усіх киян з Днем міста. Ми як представники компанії КЛО надзвичайно раді доєднатися до цієї події, свята. Це свято для нас має особливе значення. Адже Кло = це заправка по київськи. Майже 20 років ми натхнено працюємо, щоб нести добро нашим клієнтам, працювати на благо усіх киян України. На цьому шляху ми підтримуємо спорт, футбол. З перемогою хочу привітати усіх. Хочу побажати усім учасникам матчу, побажати в житті перемог”, – відзначив Гаєвий.

Також вітання з ювілеєм Динамо передав мер міста Києва Віталій Кличко, грамоти отримали:

Володимир Мунтян

Андрій Біба

Олександ Заваров

Володимир Бесонов

Іван Яремчук

Крім того, до Дня Києва столична влада підготувала особисті подарунки для двох легендарних футболістів столичного клубу – звання «Почесних громадян Києва» отримають ветерани «Динамо» Володимир Мунтян та Андрій Біба.

Також особливі подарунки від компанії “Кло” отримали Ветерани “Динамо”.

А найкращими гравцями матчу за “Кубок Києва” стали:

найкращий захисник – Сергій Ситник (Збірна журналістів)

найкращий воротар – Всеволод Романенко (Динамо)

кращий гравець – Іван Яремчук (Динамо)

найкращий форвард – Вадим Дробашко (Збірна журналістів України)

Також почесні нагороди отримали арбітри матчу.

І сам “Кубок Києва”, який став щорічним заволювали в цьому році легенди ФК “Динамо”.