Зеленський вигнав з Конча-Заспи 20 людей

Секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу повідомив, що 20 колишніх чиновників уже покидають державні дачі у Конча-Заспі під Києвом.

“На сьогоднішній день ми отримали перший звіт з цього питання, і можемо доповісти, що перші 20 осіб перебувають у процедурі залишення своїх державних маєтків”.

За словами Данілова, серед них Олена Панасюк, Людмила Зубко, Віктор Івченко, Ольга Матвієнко, Святослав Піскун, Сергій Юрченко (колишній керівник одеського рибхозу), Іван Васюник, Олександр Лавринович, Валерій Череп, Юрій Гайсинський, Дмитро Табачник, Микола Петренко, Давид Макар’ян, Борис Макар’ян, Ілля Папіш, Олександр Ільїн, Раїса Богатирьова, Володимир Семиноженко і Віктор Тополов.

Секретар РНБО додав, що у процесі процедурних питань сталося так, що, орендуючи об’єкти у держпідприємства, на сьогоднішній день ДП є винним цим людям, які орендують дачі.

Зокрема, за його словами, одній пані підприємство заборгувало 11,8 мільйона гривень, одному пану – 2,9 мільйона, ще є люди, яким заборгували 3,2 мільйона гривень.

На попередньому засіданні 14 травня цього року РНБО запровадила санкції проти кримінальних авторитетів і злочинців в законі і затвердила Стратегію кібербезпеки України на 5 років.