На РНБО обговорили питання інтеграції України в НАТО та безпеки в південних областях

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні в п’ятницю у таємному режимі розглядала питання поглиблення інтеграції України в Північноатлантичний альянс (НАТО) й ухвалила низку відповідних рішень, повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

“Друге питання на порядку денному сьогодні було про невідкладні заходи щодо поглиблення інтеграції України в Організацію Північноатлантичного договору… Питання розглядали таємно, ухвалено всі відповідні рішення, рішення ухвалювали одноголосно”, – розповів Данілов на брифінгу за підсумками засідання РНБО в п’ятницю

Перше питання, за його словами, стосувався безпеки на адміністративній межі з окупованою Автономною Республікою Крим, а також у Херсонській, Запорізькій, Одеській, Миколаївській і Донецькій областях.

“Питання розглядали в режимі “таємно”. Йдеться про доручення президента, яке він дав 27 квітня, перебуваючи в Херсоні, опрацювати, зробити додаткові ситуації щодо гарантування безпеки саме на цих територіях… Питання ухвалено одноголосно”, – розповів секретар РНБО.

Третє питання стосувалося звіту про результати проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом. Звіт, за словами Данілова, було затверджено.

Загалом на засіданні РНБО в п’ятницю було розглянуто вісім різних питань.