Едуард Мкртчан: НАЗК зацікавилось декларацією Тарути

Син співвласника і гендиректора корпорації “ІСД” Олега Мкртчана, Едуард Мкртчан в інтерв’ю виданню “РБК” розповів про інтерес НАЗК до нардепа Сергія Тарути.

На зображенні може бути: Мкртчан Эдуард, стоїть, костюм та у приміщенні

фото зі сторінки Facebook Едуарда Мкртчана

Мкртчан нагадав, що в липні 2020-го Високий суд Англії відмовив Таруті у всіх фінансових вимогах до його батька. Зокрема, йшла мова про нібито фінансовий борг в розмірі $281 млн.

“Високий суд Англії відхилив всі фінансові претензії сторони Тарути на адресу моєї сім’ї. Це фінальна юридична точка. Вона підтверджує відсутність будь-яких заборгованостей перед стороною Тарути. Більш того, за рішенням суду сторона Тарути зобов’язана компенсувати витрати на англійських юристів нашій стороні. Це мільйони фунтів. На даному етапі гроші він не компенсував, так що він є нашим боржником, а не навпаки”, – відзначив Мкртчан.

Він також звернув увагу на те, що Тарута виплатив мільйони фунтів іншим учасникам судового процесу.

“Як народний депутат він зобов’язаний декларувати свої витрати. Я сумніваюся, що він це зробив. Допускаю, що він брехав не тільки англійському суду, а й українським держорганам. З цього приводу у мене була попередня розмова з антикорупційним агентством. Їх зацікавила інформація про можливі порушення з боку Тарути. Подробиці пропоную дізнатися у них”, – зауважив Мкртчан.

Крім того, підприємець розповів, що Тарута наймає чеченців для погроз йому та родині.

“Сергій Олексійович намагається замовкнути суть принципових питань до нього. А це –співпраця з держорганами країни-агресора, давання неправдивих свідчень у судах, можливо – порушення антикорупційного законодавства, вимагання надуманих боргів за наявності власних.

Підкреслюю, що наша сторона надає тільки факти й документи. Опонентам доведеться на них відповідати. Для мене принципово, щоб суспільство дізналося, ким насправді є Сергій Олексійович Тарута. Мене не цікавить війна заради війни –мені важливо домогтися правди”, – підкреслив Мкртчан.